فروشگاه سیسوگ
ماژول L26-M33 Quectel کویکتل
1,333,000 تومان
- ماژول L26-M33 کویکتل با پشتیبانی از GPS ،GLONASS ،Galileo ،QZSS و پشتیبانی از محافظت اتصال کوتاه و تشخیص آنتن
موجود
ماژول L26-M33 کویکتل
ماژول L26 کویکتل یک ماژول گیرنده GNSS است که قادر به ردیابی GPS، GLONASS (یا BDS) و QZSS در باند L1 به طور همزمان است. با 33 کانال ردیابی، 99 کانال کسب و 210 کانال PRN، ماژول L26 می تواند ترکیبی انعطاف پذیر از سیگنال ها را به دست آورد.ترکیبی از فناوری EASY (سیستم کمک جاسازی شده)، فناوری EPO (Extended Prediction Orbit) و حالت GLP (GNSS Low Power) به ماژول L26 عملکرد بالا، مصرف انرژی کم و انطباق کامل با استانداردهای صنعتی را می دهد.
فناوری EASY به ماژول اجازه می دهد تا با استفاده از داده های ephemeris (حداکثر 3 روز) ذخیره شده در RAM داخلی، به طور خودکار مدارها را محاسبه و پیش بینی کند. فناوری EPO ماژول را قادر میسازد تا دادههای مدارهای پیشبینیشده (تا 30 روز) را از طریق سرور EPO بارگیری کند همچنین فناوری GLP به L26 اجازه میدهد تا زمان روشن/خاموش را بر اساس شرایط محیطی و اطلاعات حرکتی تنظیم کند تا تعادلی بین دقت موقعیتیابی و مصرف انرژی ایجاد کند.
عملکرد پیشرفته آن، L26 را برای PDA صنعتی و کاربردهای صنعتی ایده آل می کند. مصرف بسیار کم، این ماژول را به یک ماژول عالی برای برنامه های حساس به انرژی مانند دستگاه های قابل حمل تبدیل می کند.
مشخصات فنی ماژول
| دستهبندی | پارامتر | مقدار / توضیحات |
|---|---|---|
| ویژگیهای GNSS | باند فرکانسی | L1 (1575.42 MHz) |
| کانالها | 33 (Tracking) / 99 (Acquisition) / 210 (PRN) | |
| کد | C/A Code | |
| SBAS | WAAS / EGNOS / MSAS / GAGAN | |
| دقت موقعیت | کمتر از 2.5 متر (CEP) | |
| دقت سرعت | کمتر از 0.1 m/s | |
| دقت شتاب | کمتر از 0.1 m/s² | |
| دقت زمانی (1PPS) | 10 ns | |
| زمان بازیابی مجدد | کمتر از 1 ثانیه | |
| TTFF با EASY™ | Cold: <15 s Warm: <5 s Hot: <1 s |
|
| TTFF بدون EASY™ | Cold: <35 s Warm: <30 s Hot: <1 s |
|
| حساسیت | Acquisition: -148 dBm Tracking: -167 dBm Reacquisition: -160 dBm |
|
| عملکرد دینامیکی | ارتفاع: 18000 m سرعت: 515 m/s شتاب: 4 G |
|
| رابطها (Interfaces) | UART | 4800 تا 115200 bps پیشفرض: 9600 bps |
| Update Rate | 1 Hz (پیشفرض) تا 10 Hz | |
| ولتاژ I/O | 2.7 ~ 2.9 V | |
| پروتکلها | NMEA 0183 / PMTK | |
| ویژگیهای عمومی | بازه دمایی | -40 °C تا +85 °C |
| ابعاد | 16.0 × 12.2 × 2.4 mm | |
| وزن | حدود 1.0 گرم | |
| مدیریت توان | ولتاژ تغذیه | 2.8 ~ 4.3 V |
| مصرف Acquisition | 29 mA (GPS+GLONASS) 26 mA (GPS) |
|
| مصرف Tracking | 21 mA (GPS+GLONASS) 18 mA (GPS) |
|
| AlwaysLocate™ | حدود 2.7 mA | |
| Backup Mode | 7 µA | |
| Standby Mode | 350 µA | |
| آنتن | نوع | Active یا Passive |
| تغذیه آنتن | External یا Internal (VCC_RF) |
دانلود
| GNSS - باند فرکانسی | L1 (1575.42 MHz) |
|---|---|
| GNSS - کانالها | 33 (Tracking) / 99 (Acquisition) / 210 (PRN) |
| GNSS - کد | C/A Code |
| GNSS - SBAS | WAAS / EGNOS / MSAS / GAGAN |
| GNSS - دقت موقعیت | کمتر از 2.5 متر (CEP) |
| GNSS - دقت سرعت | کمتر از 0.1 m/s |
| GNSS - دقت شتاب | کمتر از 0.1 m/s² |
| GNSS - دقت زمانی (1PPS) | 10 ns |
| GNSS - زمان بازیابی مجدد | کمتر از 1 ثانیه |
| GNSS - TTFF با EASY™ | Cold: <15 s \Warm: <5 s \Hot: <1 s |
| GNSS - TTFF بدون EASY™ | Cold: <35 s \Warm: <30 s \Hot: <1 s |
| GNSS - حساسیت | Acquisition: -148 dBm \Tracking: -167 dBm \Reacquisition: -160 dBm |
| GNSS - عملکرد دینامیکی | ارتفاع: 18000 m \سرعت: 515 m/s \شتاب: 4 G |
| UART | 4800 تا 115200 bps \پیشفرض: 9600 bps |
| Update Rate | 1 Hz (پیشفرض) تا 10 Hz |
| ولتاژ I/O | 2.7 ~ 2.9 V |
| پروتکلها | NMEA 0183 / PMTK |
| - بازه دمایی | -40 °C تا +85 °C |
| ابعاد | 16.0 × 12.2 × 2.4 mm |
| وزن | حدود 1.0 گرم |
| مدیریت توان ولتاژ تغذیه | 2.8 ~ 4.3 V |
| مدیریت توان - مصرف Acquisition | 29 mA (GPS+GLONASS) \26 mA (GPS) |
| مدیریت توان - مصرف Tracking | 21 mA (GPS+GLONASS) \18 mA (GPS) |
| مدیریت توان - AlwaysLocate™ | حدود 2.7 mA |
| مدیریت توان - Backup Mode | 7 µA |
| مدیریت توان - Standby Mode | 350 µA |
| آنتن - نوع | Active یا Passive |
| آنتن - تغذیه آنتن | External یا Internal (VCC_RF) |













امیرحسین –
سلام ارزان تر بودن این ماژول علت خاصی داره؟
Sisoog Os –
سلام نه این یک ماژول معمولی هست که خوب هم جواب داده
سیدامیرحسین –
ببخشید که زیاد سوال میپرسم در برگه ی طراحی سخت افزار مربوط به l26 ، مدار LNA یا تقویت کننده ی آنتن استفاده نشده اما در l26-DR استفاده از آن توصیه شده ، آیا میشه برای این ماژول هم از آی سی max2659 برای تقویت امواج آنتن مشابه مدار ublox neo-m6 کرد؟
باتوجه به این که شاید نمونه ی آماده ای از این مدار در سطح نت موجود نیست آیا براتون امکان داره من یک نمونه طراحی کنم و شما هم یک بار اون رو برسی کنید؟ البته بعدش میتونید اگر صلاح دونستید در سایت برای استفاده ی بقیه ی دوستان منتشر بفرمایید. البته شاید درخواست زیادی باشه ممنون
Sisoog Os –
خب دوست عزیز چرا از ماژول L76-L استفاده کنید که LNA داخلی هم داره
امیرحسین –
LNA داخلی رو فکر میکنم همین ماژول هم داره گفتم برای بازدهی بهتر یک LNA خارجی هم سر راه آنتن پسیوش ببندم
سجاد –
سلام بین این ماژول و ماژول l26-t کدوم بهتره؟ و تفاوتشون چیه
Sisoog Os –
سلام L26-t جهت زمان بندی های دقیق استفاده میشه و ماژول خاصی هست و مصارف خاصی هم داره
برای مصارف معمول همین ماژول مناسب هست